12 червня на стадіоні «Спартак-Арена» у Житомирі відбулися вирішальні поєдинки Дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області у вікових категоріях U11 та U13.
У матчі за третє місце серед команд U11 коростенська «Академія футболу “МАЛ”» впевнено переграла житомирський «Бульвар» з рахунком 8:1.
У бронзовому матчі категорії U13 зустрілися «Академія футболу “МАЛ”» (Коростень) та «Бульвар» (Житомир). Перемогу в цьому протистоянні здобула житомирська команда.
Головним поєдинком дня став фінал у віковій категорії U13, в якому СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) та МПК «Коростень» не змогли визначити переможця в основний час — 1:1. Доля чемпіонства вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, де точнішими виявилися вихованці СДЮСШОР «Полісся» — 4:3.
Нагородження призерів та учасників провели перший заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Віктор Радушинський та виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський.
Попереду на юних футболістів чекає ще один фінальний поєдинок. Вирішальний матч ДЮФЛ Житомирської області у категорії U11 відбудеться 16 червня о 10:00 на футбольному полі Житомирського ліцею №34.



