Група компаній COMSPEC – генеральний партнер Житомирської обласної асоціації футболу!

партер01

Із квітня 2021 року COMSPEC став генеральним партнером Житомирської обласної асоціації футболу.

За загальними показниками COMSPEC є одним з найбільших виробників щебеню в Україні. В активах групи власні гранітні кар’єри, суміжні підприємства для видобутку, переробки і транспортування гранітної продукції.

Власний вагонний парк для здійснення залізничних перевезень щебеню, а також парк сучасних великовантажних автомобілів. Заводи укомплектовані сучасною спецтехнікою визнаних світових виробників: Atlas Copco, Metso, Sandvic, Caterpillar, Volvo, Scania тощо. Виробничі потужності групи COMSPEC замикають коло всього виробничого процесу, що позитивно впливає на якість і ціну гранітної продукції. Група компаній COMSPEC допомагає місцевим лікарням та закладам охорони здоров’я, у тому числі забезпеченням необхідними засобами виявлення, захисту і швидкого подолання пандемії.

Представник групи компаній COMSPEC Юрій Поліщук зазначив, що компанія завжди підтримує соціальні проєкти й соціальні програми у аматорській, спортивній та культурній діяльності, зокрема, сфері футболу, адже футбол – соціальне явище, частина культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров’я людини.

«Дякуємо компанії за довіру. Ми раді заручитися підтримкою надійного партнера в обличчі групи компаній COMSPEC. Із новими силами асоціація готується до футбольного року та нових масштабних проєктів», – прокоментував підписання договору голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

Про послуги, продукцію та новини з життя COMSPEC можна дізнатися більше на офіційному сайті компанії.

партнер03

генр.партнер