Житомирянки стартували у дівочій футбольній лізі України!

дівчата

Житомирська команда 2 червня з перемоги над костопільською командою Ліцей стартувала у дівочій футбольній лізі України WU-16.

 Вирішальний гол забила юна футболістка Варвара Козлюк: «Сьогодні я забила гол. Я дякую нашому тренеру, який навчив так боротися, йти до своєї мети та не здаватися», – ділиться емоціями футболістка Варвара Козлюк. За словами тренера, команда суперників була досвідченою, але згуртованість принесла житомирській команді перемогу.

«Ми дали бій. Дівчата проявили характер. Мабуть, саме у цьому дух команди, коли характер може проявити тоді, коли стали разом та згуртувалися», – зазначає тренер команди дівчат СДЮСШОР «Полісся» Віктор Твардовський. Нині команда готується до наступного матчу, каже тренер Віктор Твардовський.

«Ми розглядали гру, аналізували, як команда грає. Побачили слабкі та сильні сторони. Дуже важливий момент, що ми побачили: у нас виходить заміна і виходить рівноцінно, це дуже важливо. Фізично для них ще складно. В суботу о 14:00 на «Спартак Арені» у нас гра проти Тернопільської області. 18 червня буде гра у місті Славута, це Хмельницька область. Це перше коло, друге буде восени», – розповідає Віктор Твардовський.

ДІВОЧА ФУТБОЛЬНА ЛІГА. Чемпіонат України WU-16
ФК Полісся (Житомир) – Ліцей (Костопіль) – 1:0 (0:0)

01 червня – м.Житомир – стадіон Спартак Арена – 14:00
Гол: Козлюк 55

Наступний матч команда Житомира проведе завтра, 5 червня, у Житомирі проти збірної Тернопільської області. Також зазначимо, що інші колективи WU-16 та WU-14 Житомирської області 14 червня розпочнуть свої виступи у турнірі.

Матеріали Житомир.info та Жіночий футбол України