Офіційно. Відбулося засідання Виконкому ЖОАФ

головна

У конференц-залі Житомирської обласної асоціації футболу 7 червня відбулося засідання Виконавчого комітету асоціації.

Головними питаннями порядку денного постали: затвердження місця проведення Суперкубку Житомирщини, обрання делегатів на Конгрес Української асоціації футболу, що відбудеться у березні 2022 року у Дніпрі, а також висунення кандидата на посаду президента УАФ.

Місцем проведення поєдинку за звання переможця Суперкубку Житомирської області з футболу 2021 року обрано – м. Житомир, стадіон «Центральний». Дата та початок матчу – 27 червня, 16:00. Нагадаємо, що у Суперкубку зустрічаються чемпіон і володар кубка області за підсумками сезону-2020 – ФК «Звягель» і ФК «Бердичів».

Виконавчий комітет Житомирської обласної асоціації футболу одноголосно проголосував за висунення кандидатури діючого президента Української асоціації футболу Андрія Павелка на посаду президента асоціації.

«Загальна атмосфера у державі, яку нав’язує футбол – це відчуття єдності, гордості та патріотизму. Сьогодні нічого в нашій державі так не об’єднує, як футбол. Останні роки ми відчуваємо потужну підтримку, а особливо на місцях, від Української асоціації футболу.

Андрій Васильович свого часу був керівником регіональної асоціації футболу, тому знає чим живуть регіони та з якими проблемами стикаються. Однозначно, наша асоціація підтримує і голосує за висунення кандидатури Андрія Павелка на посаду президента Української асоціації футболу», – відзначив голова обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

1

У якості запрошенного гостя відвідав Виконком й заступник генерального секретаря УАФ Денис Сидоренко: «Хотілось би подякувати Житомирській асоціації футболу за роботу, яку вона проводить. Є розуміння, довіра та повна підтримка. Українська асоціації футболу завжди відчуває від Житомирщини професіоналізм і високий рівень організації. Бажаю лише успіху у розвитку футболу!», – звернувся до присутніх Денис Сидоренко.

Додамо, що члени Виконкому також розглянули ряд питань стосовно пріоритетних напрямків розвитку футболу та заходів святкування 30-річчя УАФ.