Проєкт ПОРУЧ у Житомирі. Фотозвіт

Проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом «ПОРУЧ». 23.07.2022

23 липня «Спартак Арена» м. Житомир прийняла заняття спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Проєкт по всій області проводить Житомирська обласна асоціація футболу. Спортивну складову реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.  У Житомирі проєкт впроваджується за підтримки Управління молоді та спорту Житомирської міської ради, а за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА в інших містах і селищах області.

Зазначимо, що починаючи з другої половини червня батьки приводять своїх дітей на спортивні майданчики міста та області, де з малечею і молоддю в ігровій формі паралельно працюють психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери.

Зареєструватися на наступні заняття у м. Житомир можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfteihPocQXRk…/viewform. За довідками звертатися до Руслана Маєвського: 067 264 87 50.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт заняття від Дмитра Савченка: