Наталія Жидецька: «Проєкт “Поруч” дає віру в те, що все у нас буде добре»

295823749_417464623750205_6273570496355689262_n

Медичний волонтер проєкту «Поруч» Наталія Жидецька поділилась своїми враження та думками про новий напрямок спільного проєкту Міністерства освіти й науки України та ЮНІСЕФ ПОРУЧ (https://poruch.me/), що надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

«Проєкт “Поруч”– це те, що надихає у ці нелегкі часи, дає тобі емоційного копняка і змушує працювати для найдорожчого, що у нас є – для дітей. Особисто мені, як мамі, близькі його ідеї, адже “рабсіяни” цією безглуздою війною забирають у наших дітей найголовніше – дитинство. Чи не найкращий і абсолютно безтурботний час, коли дитина пізнає світ і шукає своє місце у ньому.

Зараз такий проект як ніколи потрібен усім: нашим дітям, які вже звикли жити під гул сирен і замість вчитись у школі вивчили маршрути до найближчих укриттів і правило двох стін; внутрішньо-переміщеним дітям, які тікаючи від війни втратили абсолютно усе, а найголовніше – втратили домівку; дорослим, які за щоденною воєнно-побутовою рутиною не встигають дати дітям необхідну турботу і любов.

Люблю проводити заняття проєкту “Поруч” за його емоційність, дитячу щирість, посмішки і зацікавленість дітлахів, яка не вгасає ні на мить.

Яким би важким не був твій день, які б невдачі тебе не спіткали, проєкт “Поруч” дає тобі цю необхідну емоцію і віру в те, що все у нас буде добре, а Україна обов’язково переможе», – зазначила Наталія.

28 та 30 липня відбулося ще два заняття «Поруч» у Житомирі на «Спартак Арені». Нагадаємо, що проєкт по всій області проводить Житомирська обласна асоціація футболу. Спортивну складову реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Зареєструватися на наступні заняття у м. Житомир можна за посиланням: ПОРУЧЗа довідками звертатися за тел.: 067 264 87 50 (Руслан Броніславович).