Відкриті фестивалі футболу в Овручі

photo_5233576736224647291_y
24 травня на центральному стадіоні Овруча відбулися «Відкриті фестивалі футболу», які об’єднали учнів 1–6 класів громади навколо спорту, активного відпочинку та позитивних емоцій.
Захід розпочався виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання на честь полеглих Героїв. Організатори — Овруцька територіальна асоціація футболу — подякували партнерам і всім, хто долучився до проведення свята, зокрема голові Житомирської обласної асоціації футболу Руслану Павлюку за підтримку розвитку дитячого футболу.
Учасників привітав керуючий справами виконавчого комітету Овруцької міської ради Сергій Лобик, побажавши дітям гарного настрою та яскравих вражень, а також висловивши вдячність Захисникам і Захисницям України.
Для дітей працювали футбольні, психологічна та безпекова локації, де вони брали участь у спортивних конкурсах і командних завданнях. Після активностей на учасників чекали смаколики, частування та польова кухня від працівників ДПСУ.
На завершення фестивалю всі діти отримали брендовані футболки та дипломи учасників на згадку про яскравий спортивний день.
photo_5233576736224647294_y photo_5233576736224647293_y photo_5233576736224647292_y