У Звягелі відбувся районний етап Шкільної футбольної ліги «Полісся»

710755451_1503184315178225_6777779238913568719_n
28 травня на спортивному майданчику Звягельської гімназії №10 відбувся районний етап змагань Шкільної футбольної ліги «Полісся». Турнір об’єднав юних футболістів закладів освіти Звягельського району та подарував учасникам яскраві емоції, спортивний азарт і справжню командну боротьбу.

Участь у змаганнях взяли команди-переможниці груп 1-го етапу Звягельського району:
1. Гімназії №2 (м. Звягель),
2. Гімназії №10 (м. Звягель),
3. Таращанської гімназії,
4.Новороманівського ліцею.

За підсумками турніру переможцем районного етапу стала команда Гімназії №2 міста Звягеля, яка продемонструвала впевнену гру, згуртованість та високий рівень підготовки та пройшла до фінального етапу турніру!

На церемонії нагородження були присутні перший заступник голови Звягельської районної державної адміністрації Юрій Оханський та голова Громадської спілки «Звягельська районна асоціація футболу» Василь Гордійчук, які привітали учасників із вдалим виступом, подякували командам за яскраву гру та нагородили юних спортсменів!

Шкільна футбольна ліга «Полісся» продовжує популяризувати футбол серед дітей, сприяючи розвитку спорту, здорового способу життя та командного духу.

710745726_1503201485176508_7603932451580218653_n 710755217_1503184711844852_8762863696876956908_n 710461843_1503187008511289_6159746191525147707_n