30–31 травня у Звягелі відбувся другий регіональний етап дівочого турніру «Кубок розвитку-2026», у якому змагалися команди з Житомирської, Київської, Чернігівської, Донецької та Хмельницької областей, а також міста Києва.
Футболістки ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова впевнено пройшли турнірний шлях, здобувши перемоги над командами Києва (3:2), Донецької області (3:0), Хмельницької області (3:0) та знову Києва у фіналі — 4:1.
На урочистому відкритті учасників привітали заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Оксана Мостович та перший заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Віктор Радушинський.
Перемога дозволила команді вибороти путівку до фінального етапу змагань, який відбудеться у Києві.
Вітаємо тренера Андрія Матвеєва та його вихованок із чудовим результатом і бажаємо успішного виступу у фіналі!


