Результати ІІІ туру чепміонату області серед ветеранів. Матчі проходили З1 травня.
ФК «Новоселиця» – «Колос» (Путиловичі) – 1:1. Голи: Андрій Бенедечук 4′ – Володимир Верхов 25′ (АГ.).
«Штурм» (Олевськ) – «Мал» (Коростень) – 1:2. Голи: Сергій Вакульчук 12′, Андрій Денисюк 62′.
“Моноліт” (Козятин) пропускає тур.
